My blog

ÖDEME SİSTEMİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

-Sayfada iyzico ödeme sitemleri kullanılmaktadır. Kredi kartı ile yapmış olduğunuz ödemelerde kartın ekstresinde otel ödemesini iyzico olarak görebilirsiniz. Ödeme itirafı yapmadan önce Palmiye Otel ile iletişime geçiniz.  Tel :  0 232 7987404 Mobil : 0 532 6173254 Mail : info@palmiyevilla.com

-İyzico sisteminde meydana gelebilecek bir aksaklıktan ÇENTUR olarak sorumlu olmadığımızı bildiririz. İyzico ödeme sistemi hakkında detaylı bilgiye www.iyzico.com adresinden ulaşabilirsiniz.

-Ödemeye konu olacak tutar sistem üzerinden ödediğiniz tutar üzerinden değil Otele giriş yaparken vermiş olduğunuz bilgiler ve doldurduğunuz formlar üzerinden hesaplanır.

-Ödeme sistemi üzerinden ödeme yaparken miktarı konaklayacağınız gece sayısı ve kişi sayısının çarpımı ile belirleyerek seçiniz. Örnek; 2 kişi 6 gece konaklama için miktar belirteceğiniz sayı 12 olmalıdır.

-Akşam yemeği dahil seçeceği için hangi otelde kalacaksanız o otelin akşam yemeğini geceleme ve kişi sayısını ilave ederek ödeme yapınız.

İPTAL İADE PROSEDÜRLERİ ;

1-)Çentur Turizm Ltd Şti., misafirlerine ait kredi kartı ve kimlik bilgilerinin 3. şahıslarla paylaşılmayacağını taahhüt eder.

2-)Müşterilerimiz yaptırdıkları rezervasyon sonucunda, otele giriş tarihinden 7 gün öncesine kadar rezervasyonlarını ücretsiz iptal edebilirler. Yaptıklari ön ödeme kendilerine kesintisiz olarak iade edilir.

3-)Bayram ve resmi tatiller icin yapılan rezervasonlarda rezervasyon iptali yapılamaz ve alınacak hizmet bedeli tamamen tahsil edilir.